מיינדפולנס - קורס מקוון
.

כמעט שם! אנא מלא את הטופס לגישה מידית!

מלא את הטופס ותוכל להתחיל מיד!

חלק בעולם: קורס מיינדפולנס מקוון

4 מפגשים בימי שני 1.3-22.3
20:00-21:15

פרטים כלליים

המנחה –טל אנגרט 

אני מתרגל ולומד את עולם המדיטציה מאז שנת 2000, מנחה קורסי מיינדפולנס ומשלב את התרגול גם בתוך עבודתי כתרפיסט במוזיקה בגברים שנעצרו על עבירות אלימות. לצד התרגול וההנחייה, אני חוקר את התחום מהכיוון של קוגניציה ומדעי המוח.

הרכישה של הקורס מהווה הסכמה לכל האמור בתנאי תקנון הסטודיו. המדתמש מצהיר כי הוא נמצא במצב פיזי ובריאותי תקין וכי אינו סובל מבעיות רפואיות העלולות להעמיד אותו בסכנה כתוצאה מאימון גופני וכי הינו מסוגל לעסוק בפעילות גופנית מאומצת.
המשתמש מצהיר כי השתתפותו בפעילות הגופנית בקורס, הינה באחריותו הבלעדית והוא מבין כי כל הנחיות המורה הינן המלצה בלבד. אין ולא תהיה לסטודיו תמרה ו/או המדריכים ו/מי מטעמה אחריות לכל פציעה ו/או פגיעה ו/או נזק גופני כלשהו העלול להיגרם כתוצאה משימוש בתכני הקורס וכי לא תהא למשתמש ו/או למי מטעמו, באופן בלתי חוזר, כל טענה ו/או תביעה כנגד סטודיו תמרה ו/או המדריכים ו/או מי מטעמם לעניין זה.
משתמש באתר מאשר ומצהיר בזאת כי ידוע לו שפעילות גופנית יכולה להוות סיכון לבריאותו ולבטיחותו הפיזית באם זו לא יעשה כראוי ובפיקוח גורם מקצועי צמוד. על המשתמש להיות קשוב לצרכיו הפיזיים והנפשיים במהלך השימוש, ולקחת בחשבון שהמדריך אינו יכול לצפות בו ולהיות אחראי לשלומו.
מומלץ למשתמש למרחב מרווח ונוח לטובת התרגול, ולהקפיד על מילוי ההנחיות תוך התאמות אישיות של כל אחד למגבלותיו הרפואיות ולטווח התנועה המתאים לו.
כמו כן, ידוע למשתמש כי עליו להתייעץ עם רופא בטרם תחילת פעילות גופנית, וכי הוא עושה זאת על אחריותו בלבד.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.