האני כפרפורמר - מחול מודרני עם ענת גרגוריו
.

כמעט שם! אנא מלא את הטופס לגישה מידית!

מלא את הטופס ותוכל להתחיל מיד!

סטודיו תמרה לוגו

"אני כפרפורמר" עם ענת גריגוריו

קורס של 10 מפגשים החל מה-7/7 ומופע סטודיו

Self performance - Dance & Physical theater workshop with Anat Grigorio

Ten days workshop | Indevidual meetings | Studio presentation combined with live music
ענת גרגוריו - ההופעה נייס גיא בסטודיו תמרה

במהלך התקופה נקיים מפגשים שבועיים בימי ראשון בין השעות 10:00-15:00 בהם נעבוד על פיתוח ה"אני" כפרפורמר. בתום הסדנא נציג עבודת פרפורמנס המבוססת על המחקר בתקופת הסדנה בשילוב מוזיקה חיה בביצועו של המוזיקאי והיוצר נעם הלפר .

זוהי פלטפורמה לאנשים יוצרים המאפשרת הזדמנות לחוות שיטת עבודה ולרכוש כלים לביטוי מתוך הרקע והניסיון שלי כאמנית במה הפועלת בשטח המחול והפרפורמנס, ומיועדת לאמני במה מתחומים שונים ( מחול, קרקס, תיאטרון פיזי ) הרוצים לחקור ולהעשיר את השפה האישית שלהם כפרפורמרים ואנשים יוצרים:

פיתוח רעיון כוריאוגרפי

תרגום רעיון לתנועה בסולו ובקבוצה

הסדנא כוללת פגישות אישיות עם ענת

נלמד חומרים תנועתיים מתוך הרפרטואר שלי וגישתי לתנועה המבוססת על טכניקת ריליס השלד והמפרקים, עבודת רצפה, הישענות ופירוק הגוף , יחד עם עבודת כוח מול שחרור

נלמד לשכלל את התנועה האישית שלנו דרך הנחיות פיזיות פשוטות המשלבות משחק והבעה

הנושאים בהם נתמקד

* להכיר את ה"אני": יצירת סולו אישי ושכלול המודעות של ה"אני"-עצמי בתור ההגדרה של ה"אני" –פרפורמר. היכרות מרבית עם הנוכחות שלי איך ההיסטוריה האישית שלי, הנראות שלי, הגוף שלי מביע את התנועה. מהי המהות לה אני זקוק כדי להיות נוכח בגוף, מה ה"מוטור" שלי כפרפורמר, כאמן יוצר.

* תרגום הרעיון לתנועה: נרכוש כלים לבניית רעיון כוריאוגרפי ויישומו, מאיפה מתחילים, איך מתרגמים רעיון לכוריאוגרפיה מתקשרת ורלוונטית? נעיף מבט אל מאחורי הקלעים של הנפש כדי להגיע לנקודה ממנה אנו יכולים לבצע את מופע העצמי שלנו מנקודת מבט אישית בפרספקטיבה קולקטיבית.

* מנרטיב לאבסטרקט: נבחן את השינוי הרגשי המתרחש במעבר מפעולה לתנועה: איך תנועה יומיומית משרתת אותנו בתנועה אבסטרקטית.

הסדנה נוצרה מתוך הצורך להעביר הלאה את המידע שלי כיוצרת וכמבצעת. לשים את ה"אני" במרכז היצירה ולתת לו ביטוי להיות נוכח ושלם עם עצמו, גם בחיים וגם על הבמה. את תהליכי היצירה שלי אני רואה כדרך ריפוי וחיבור בלתי נפרד של גוף נפש ורוְח, כל תהליך הוא מסע, חיפוש, מחקר, המפגש של היצירה עם הקהל בסוף התהליך מביא איתו מסקנות שלא היו יכולות להגיע ללא התקשורת עם הצופה , הבחירה של הופעה בתום התהליך מחייבת אותנו להתגייס למימד חדש ופותחת ערוץ נוסף לתקשורת.

אני מזמינה אתכם להצטרף לתהליך עבודה בסטודיו ועל הבמה 

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.