ריברסינג
.

כמעט שם! אנא מלא את הטופס לגישה מידית!

מלא את הטופס ותוכל להתחיל מיד!

סדנת נשימה מעגלית (ריברסינג)

שלושה מפגשים במוצ"ש: 4.7, 25.7, 15.8

20:00-22:00

בנשימה היומיומית לנו אנחנו משתמשים רק בפחות משליש מנפח הריאות שלנו, קחו רגע שאיפה גדולה, תרגישו את בית החזה מתנפח, יש הבדל בין השאיפה הזאת לנשימה הרגילה של היומיום?

מעבר לשמירה על רמת חמצן תקינה ואיזון של פחמן דו חמצני בגוף, תפקיד הנשימה הוא לשמור על האיזון הנפשי שלנו והבריאות הגופנית.

ההיפותלמוס, שהוא האזור במוח שמפקח על מערכת העצבים, נמצא בקשר עצבי קבוע עם המערכת הלימבית, הקשורה לזיכרון הרגשי התאי שלנו בגוף.

בכל פעם שאנחנו בסערת רגשות או חווים רגש קשה בעינינו, המערכת הלימבית מופעלת. ההפעלה הזו משפיעה באופן ישיר על ההיפותלמוס וכך נגרם חוסר איזון של מערכת העצבים.

משמע – תנודות תדירות במצבי הרוח שלנו משפיעים ישירות על ההיפותלמוס, ומשאירים אותנו בחוסר איזון רגשי המתבטא בגוף.

 

מהו ריברסינג?

תהליך הנעשה באמצעות תרגול נשימה מעגלית בו אנו נושמים נשימות מהירות ויוצרים חיבור בין השאיפה לנשיפה, על ידי כך אנו ממלאים את הגוף בחמצן ובאנרגיית חיים היוצרת שיחרור של המיינד, מאפשרת לתת מודע להגיע לפני השטח, להתרחב, להרפות ולפתוח שערים אל עולמנו הפנימי שמחזיק בתוכו מתחים, דפוסים, אמונות מגבילות, רגשות מודחקים, כעסים, מחשבות שליליות, טראומות ועוד.

הנשימה מפנה מקום ויוצרת חידוש רקמות פגועות וסילוק רעלים, מעניקה חיוניות, משמעות, בהירות ופשטות.

הנשימה היא מורה גדולה מאוד, משקפת לי איפה אני נמצא/ת בסיטואציות שונות, אם אני נושמת נשימות עמוקות כנראה שאני נינוחה ואם אני נושמת נשימות שטחיות שבקושי ממלאות את בית החזה כנראה שמשהו קורה לי, אולי אני מרגישה לא בנח או בלחץ, אם הנשימות מהירות יכול להיות שאני כועסת ממש וכדאי שאתן לזה ביטוי כדי שזה ישתחרר, כמו בכל דבר בחיים, ככל שנתמיד ונהיה קשובים נוכל לשים לב לאיכויות שיש בנשימה.

שאלות נפוצות

פרטים טכניים:

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.