חיבור לנשיות בתנועה- פברואר
.

כמעט שם! אנא מלא את הטופס לגישה מידית!

מלא את הטופס ותוכל להתחיל מיד!

חיבור לנשיות בתנועה

ימי שלישי, שעות 9:30 עד 12:30 - תאריכים 11.2, 18.2, 25.2, 3.3, 17.3 

הגוף סוער, גועש, פתוח סגור פתוח. מתכנס ושוב נפתח. הלב מבקש ללא מילים מגע, חמלה, אהבה. לגוף שפה משלו. כשאני רוקדת, הגוף מדבר. עונג, יצירה ומפגש, כאב ומאמץ. כל אלה זורמים דרכי, ללא מתווך. אני נוכחת בגופי ובנפשי. נשימה, מבט, זיעה, לב פועם. אם אי פעם רקדתן בכל הכוח, הזעתן, נגעתן, התרגשתן ונמשכתן ויפיתן, ויפו אחרים בעיניכן, והרגשתן כאחת עם עצמכן והמקום, אז אתן מבינות.

מידי יום שלישי בבוקר ניפגש, קבוצת נשים, וניפתח לחקר תנועה וגוף.
אנו אוצרות בגופנו חכמה אדירה, שהיא למעשה הפאזל של חוויות חיינו. גופנו סיגל לאורך השנים דפוסים הבאים לידי ביטוי בכל היבטי חיינו, ובמיניות בפרט. בריקוד ובתנועה יש לנו הזדמנות לפגוש את עצמנו ברגעי אמת של משיכה, פחד, המתנה, מבוכה וסקרנות.

הקורס עוסק בחוויות החיים בגוף אשה, ובמפגש מתוך נוכחות גופנית, ובמהלכו נתנסה בקשב ובהיכרות עם הדפוסים הטבועים בנו. נתבונן במפגש שלנו עם עצמנו ועם אחרים, במיניות ולא רק: איך אני יודעת מה אני רוצה ומתקשרת את הרצון שלי? מהם הגבולות שלי – מתי משרתים אותי ומתי מונעים ממני להתפתח? איך אוכל לפתח את הגישה לעונג שלי? כיצד אביא את עצמי במלואי למפגש – גופנית ונפשית? כיצד ניתן להתפייס עם הגוף שלי, ולהיות בנוכחות מלאה, חופשיה מבושה ושיפוטיות?

במהלך הקורס תירקם קבוצה שתהווה מרחב נשי תומך ומקבל ובה תוכל כל אחת להתבטא בחופשיות, ולשתף בחוויותיה מעולם הגוף והמיניות. יחד נלמד את חכמת הגוף , תוך שילוב כלים מתוך עולם המחול, האימפרוביזציה והקונטקט, ונלמד לשחק, לשמוח בשמחת הגוף, לראות ולהיראות, ולהכיר את הגוף שלנו בתנועה חופשית.

ניתן ליצור איתי קשר גם בטלפון 054-6738250 או למייל meir@studiotamara.co.il

בכל מפגש נחקור נושא אחר באמצעות מחול, תנועה ושיחה 

פרטים טכניים:

ניתן ליצור איתי קשר גם בטלפון 054-6738250 או למייל meir@studiotamara.co.il

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.